SPORT

Revin meciurile oficiale! AFC Gura Râului joacă cu Athletic Șura Mare

Juniorii de la AFC Gura Râului U17 vor juca cu Athletic Șura Mare U17, vineri, de la ora 17.

“După o lungă perioadă în care fotbalul la nivel județean a lipsit din comuna noastră, vineri, 10 septembrie, de la ora 17, revenim cu un meci al juniorilor sub 17 ani care au rămas singurii reprezentanți ai comunei noastre la nivel fotbalistic Din cauza restricțiilor pandemiei, echipa de Seniori nu a putut îndeplini condițiile, astfel, a fost creată o fuziune alături de Cibinul Cristian și vom disputa meciurile pe terenul nostru în prima etapă de duminică, ora 11”, au anunțat reprezentanții Cindrelul Gura Râului.
Aceștia îi invită atât pe susținători, cât și pe iubitorii fotbalului, să își înceapă weekendul pe terenul din Gura Râului.

Etichete
Show More

Related Articles

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Back to top button
Close
Close